Leszek Bednarek wygrał EKSTRAKLASA CUP

Leszek Bednarek wygrał EKSTRAKLASA CUP

W EKSTRAKLASA CUP brało udział 9795 drużyn, ale tylko 8 wygrało wszystkie swoje mecze (15-0-0). Nagrodami są piłki adidas Glider Ekstraklasa Errejota oraz 16 zestawów klubowych.

Po XIV rundzie w EKSTRAKLASA CUP

Po XIV rundzie w EKSTRAKLASA CUP

W EKSTRAKLASA CUP bierze udział 9795 drużyn, ale już tylko 11 ma na swoim koncie komplet wygranych (14-0-0). Liderem jest Leszek Bednarek (Viven Leigh), który w klasyfikacji generalnej całego konkursu zajmuje 47. miejsce.

Komunikat

Komunikat

W dwóch najbliższych kolejkach LOTTO Ekstraklasy (36. i 37.) mecze będą rozgrywane na zasadzie - grupa spadkowa o jednakowej porze jednego dnia, grupa mistrzowska kolejnego dnia, również wszystkie spotkania o tej samej porze. To może spowodować, że na fanpage'u CANAL+ SPORT nie odbędzie się głosowanie z któregoś spotkania na "Zawodnika Meczu".

Po XIII rundzie w EKSTRAKLASA CUP

Po XIII rundzie w EKSTRAKLASA CUP

W EKSTRAKLASA CUP bierze udział 9795 drużyn, ale już tylko 14 ma na swoim koncie komplet wygranych (13-0-0). Liderem jest Anna Kłos (EkStRaKlAsOwCy), która w klasyfikacji generalnej całego konkursu zajmuje 20. miejsce.

Klasyfikacja finałowa (2)

Klasyfikacja finałowa (2)

Za nami dwie kolejki w klasyfikacji finałowej, w której do wygrania jest tablet Krüger&Matz EAGLE 960. Liderem jest Janusz Borowski, menedżer klubu EsWuDe.

Po X rundzie w EKSTRAKLASA CUP

Po X rundzie w EKSTRAKLASA CUP

W EKSTRAKLASA CUP bierze udział 9795 drużyn, ale już tylko 39 ma na swoim koncie komplet wygranych (10-0-0). Liderem jest Aleksander Popiołek (Lesnik 1), który jest też liderem klasyfikacji generalnej całego konkursu.

Nie czekaj! Załóź drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto